Usługi

W czym możemy pomóc?

Zobacz z jakich usług możesz skorzystać w TAXI BISKUPIEC


Bezpieczeństwo i uczciwość

Wszyscy nasi kierowcy posiadają zdane egzaminy, mają ważne badania psychologiczne wymagane do wykonywania zawodu taksówkarza, a nasze samochody są sprawne i na bieżąco serwisowane. Dzięki temu maja Państwo pewność, że dotrzecie do celu bezpiecznie, uczciwie i komfortowo, co stawiamy sobie za priorytet.

 

Transfer lotnisko

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury znajduje się około 50 kilometrów od Centrum Biskupca. Jednym z najwygodniejszych sposobów transferu na lotnisko jest skorzystanie z naszej taksówki. Oferujemy stałą cenę za przejazd. Wliczone w cene są również foteliki dla dzieci i pomoc przy wkładaniu bagażu

 

Imprezy

Z wielką przyjemnością zapewnimy Państwu oraz Gościom bezpieczny i komfortowy przejazd na imprezy firmowe, konferencje, targi, czy okolicznościowe spotkania czy imprezy.

 

VIP taxi

Możliwość wynajęcia kierowcy z nieoznakowanym samochodem o podwyższonym standardzie. Auto jest wyposażone w nowoczesne rozwiązania i stanowi ekskluzywną alternatywę służącą zazwyczaj podczas ważnych konferencji czy imprez firmowych.

 

Zakupy na telefon

Nasi kierowcy przebywający na mieście chętnie wyręczą Cię w zrobieniu zakupów. Podjadą do wskazanych przez Ciebie sklepów i zrealizują listę Twoich zakupów ściśle według Twoich wytycznych.

 

Przewóz przesyłek

Zdarza się, że potrzebują Państwo w jak najkrótszym czasie przetransportować jakąś przesyłkę, np. ważne dokumenty, a realizacja takiej usługi za pośrednictwem poczty czy kuriera trwałaby zbyt długo. Z myślą o takich chwilach przygotowaliśmy w naszej ofercie usługę przewozu przesyłek. Jest to usługa specjalna, obarczona opłatą dodatkową, realizowana na specjalne zlecenie klienta.

 

Firma taksówkarska DANIEL

O nas

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w branży przewozowej. Naszym celem jest ciągłe tworzenie nowego, wyższego standardu obsługi klienta. Z dbałości o Klienta pragniemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Pasażerów spełniając postawione nam wymagania. Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, wszystkie pojazdy wyposażone są w ABS, poduszki powietrzne i klimatyzację.

Przeczytaj więcej o nas